Rahat olduğunuz slot oyunu türünü seçtikten sonra, kazanma şansınızın en yüksek olduğunu düşündüğünüz ürünü seçmek bir sonraki adımdır. İşte çok önemli bir ipucu: Seçtiğiniz oyun türü daha azdır. Kazanan bir makine seçmek için yöneticilerin makineleri nasıl yönettiğine daha fazla dikkat etmelisiniz.

Öncelikle oynadığınız Slot oyununa aşina olduğunuzdan emin olun. Kazansanız da kaybetseniz de önemli olan oyunun her dakikasından keyif almanız. Farklı Slot oyunlarının farklı kuralları vardır. Örneğin, gerçekten milyonlarca hem ilerici hem de ilerici olmayan oyun var.

Tekrar kumar oynama dürtüsü ortaya çıktığında, kumarhaneden dönüş yolunda sizin için nasıl bir his olduğunu hayal etmek için birkaç saniyenizi ayırın. Tekrar kumar oynamaya karar vermeden önce muhtemelen bu korkunç duyguyu hissedeceksiniz. Yakın zamanda tekrar hissetmek istediğin şey bu mu olacak? Mide çukurunda oluşan o korkunç boşluk ve çaresizlik. Bu görselleştirme güçlü bir öğe olabilir.

Bu duyguyu hepimiz severiz ama kumarda limitin içine girme payınız diğer visit http://www.morivercountry.com/ oyunlara göre daha fazladır. Sorunlu kumarbazlar kumar oynamayı nasıl bırakacaklarını bilmiyorlar ve tamamen oyuna dahil oluyorlar. Çizgiyi bir kez aştığınızda, çoğu durumda gerçek çabanın geri dönüşü olmaz. Bu bir istatistik, sosyal kumarbazların %5’i sorunlu kumarbazlar veya bağımlılardır. Yani 20 kişiyiz, bir kişi kumar bağımlısı, bu da bu yazıyı kapatamayacağımız endişesi.

Her şeyden önce, hiçbir zaman kumar oynayarak bir günde kazanmanız gereken bir miktar belirlemediniz. Bunun yerine bahis yapmanız gereken para miktarını belirlemelisiniz. Ve genellikle, azaltabileceğine dair bahse girmek için asla bir para harcamamanız oldukça önemlidir. Bunu yaparak birçok insanın daha da borç batağına düştüğünü unutmayın. Bazıları kumara takıntılı bile değildi.

Macuilxochitl (beş çiçek, Xochipilli olarak tanımlanır) Azteklerin kumar, müzik ve gösteri tanrısı olabilir. Masa oyunlarından (Patolli) futbolun Aztek versiyonuna (Ullamaliztli) kadar oyunların tanrısıydı. Genellikle eğlence ve dans tanrısı olarak temsil edilen Xochipilli, cinsel yakınlık kurarak çekimser kalma kuralını ihlal eden herkese zührevi hastalık da gönderebilir.

Slot makinesi oyunları oynarken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, oynanacak en iyi slotları bulmanın yoludur. Bir slot oyuncusu olarak, en iyi ödeme yapan makinelerin sıklıkla yerleştirileceği yer olması nedeniyle, kazanan talep standının yakınındaki makinelerde oynamanızı tavsiye etmek için. Kumarhaneler bunu yapıyor çünkü yoldan geçenlerin, video poker makinelerinde kazanan insanların muzaffer tezahüratlarını duyduklarında kolayca slot oynamaya yöneldikleri yaygın bir gerçektir.

Ancak henüz tüm umutlar kaybolmadı, devam eden çalışmalar sayesinde daha iyi tedaviler ve yöntemler ortaya çıktı. Çok sayıda etkili tedavi ve yöntem, insanlara kumarı bırakma ve nüksetme durumunu azaltma ve hatta bazen tamamen durdurma yolları konusunda yardımcı olmuştur.

Slot Makinesi – Efsaneler ve Gerçekler